Dobre wieści

powrót
Warka zachęca kibiców do wpierania biało-czerwonych

Warka zachęca kibiców do wpierania biało-czerwonych

16.01.2012 | Kategoria: Inspiracje

Jak donosie serwis MediaRun.pl od 16 stycznia 2012 r. w telewizji emitowana jest najnowsza kampania reklamowa marki Warki - Oficjalnego Sponsora Reprezentacji Polski w piłce nożnej. W spocie telewizyjnym marka opowiada jak reprezentuje swoimi działaniami Polskę oraz zachęca wszystkich kibiców do wspierania naszej reprezentacji. Kampania obejmuje ogólnopolskie i tematyczne stacje telewizyjne. Za kreację spotu telewizyjnego odpowiada agencja Just, za produkcję zaś Film Produkcja, a za zakup mediów agencja Macroscope OMD. Wsparcia PR-owego kampanii udziela agencja Euro RSCG Sensors. żródło: MediaRun.pl

Więcej…
Innowacyjne opakowanie Kampanii Piowowarskiej

Innowacyjne opakowanie Kampanii Piowowarskiej

17.01.2012 | Kategoria: Outdoor i POS

Jak donosi magazyn OHH, Kampania Piwowarska wprowadza z początkiem nowego roku innowacyjne opakowanie w postaci "lodówkomatu" czyli zupełnie nowego multipacku piwa Lech Premium. Wygodny i poręczny karton przeznaczony do włożenia do lodówki, którego jeden z boków w łatwy sposób można rozerwać, zawiera osiem puszek o pojemności 330 ml.

Lodówkomat to odpowiedź na trend rosnącego zapotrzebowania na atrakcyjne multipacki, szczególnie  w sklepach wielkopowierzchniowych tzw. handlu nowoczesnego. Lodówkomaty znajdują się aktualnie w fazie testów i są dostępne wyłącznie w sklepach sieci Tesco. Nie jest przesądzone, czy oraz kiedy pojawią się na półkach innych sklepów.

źródło: OHH Magazine

Więcej…