Agencja

powrót

Historia firmy sięga 2006 roku, gdy działaliśmy pod dwoma niezależnymi, ale komplementarnymi markami: PIF PAF MEDIA i HEAVYDETAL.

Realizowaliśmy w ramach pierwszej marki projekty wydawnicze, reklamowe i produkcyjne. Świat dzięki naszej pracy usłyszał i zobaczył ponad 20 artystów, przy czym najbardziej spektakularnym sukcesem było uzyskanie przez zespół Paktofonika nagrody Fryderyka, statusu Złotej Płyty oraz nagrody sieci Empik.

W latach 2006-2009 obsługiwaliśmy od strony reklamowej, marketingowej i public relations OFF Festiwal. I znów nasza praca została dostrzeżona i nagradzona – w szczególności jesteśmy dumni z nagrody Nocne Marki Magazynu Aktivist.

Z kolei w ramach studia graficznego projektowaliśmy materiały promocyjne i reklamowe – logotypy, przygotowywaliśmy materiały do druku, tworzyliśmy billboardy, materiały POS.

Wieloletnie doświadczenia, rozwój firmy, obsługa coraz większych klientów, realizacja coraz bardziej złożonych projektów, zlecenia z kraju i zagranicy przyniosły moment, w którym nic już nie było takie jak wcześniej.

Przekroczyliśmy masę krytyczną i tak wyłoniło się Hardleo!